Обратно към сайта
Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На основание чл. 37и от Закона за собствеността и ползването на земеделските земи и във връзка със Заповед № РД-07-11/11.03.2026 г. на директора на Областна дирекция „Земеделие“ Благоевград,

Публикувано от Администратор 
СЪОБЩЕНИЕ


На основание чл. 37и от Закона за собствеността и ползването на земеделските земи и във връзка със Заповед № РД-07-11/11.03.2026 г. на директора на Областна дирекция „Земеделие“ Благоевград, Община Гоце Делчев уведомява лицата, подали заявления за участие в разпределението на пасища, мери и ливади от държавния и общинския поземлен фонд, както и всички заинтересовани страни, че на 18.05.2026 г. от 11:00 часа в залата на Общински съвет гр. Гоце Делчев ще се проведе публично заседание на комисията по чл. 37и, ал. 7 от ЗСПЗЗ.
На заседанието комисията ще извърши разпределение на свободните пасища, мери и ливади от държавния и общинския поземлен фонд между лицата, допуснати до участие в разпределението.





Благомир Томов
Председател на комисията,
определена със Заповед № РД-07-11/11.03.2026 г.
Съжаляваме, но нямате права да публикувате/отговаряте в този форум.